ZAPRASZAMY W SEZONIE LETNIM 2019

Całoroczne noclegi nad morzem – oferta w Rewalu

Obiekty znajdujące się na terenie ośrodka są usytuowane na dużym ogrodzonym obszarze blisko morza. Do dyspozycji naszych gości są zarówno pokoje w budynku hotelowym, jak i murowane domki, do których również zapraszamy na komfortowe wczasy z wyżywieniem http://polonia.ta.pl/oferta/domki_letniskowe_nad_morzem/. Zadbane otoczenie, ławeczki przed budynkami czy stoliki i krzesła na wolnym powietrzu zapewniają miejsce do spotkania w gronie znajomych i wypoczynku po dniu pełnym wrażeń. Najmłodsi wczasowicze znajdą tu bezpieczne huśtawki i zjeżdżalnie na wewnętrznym placu zabaw.

Wypoczynek nad morzem to wspaniała atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Z myślą o każdym pokoleniu przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziesz zarówno całoroczne noclegi nad morzem w komfortowych pokojach z pełnym wyposażeniem, jak i możliwość skorzystania z całodziennego wyżywienia czy parkingu lub garażu. W naszym ośrodku doskonale poczują się zarówno dzieci, jak i ich rodzice czy dziadkowie.

Atrakcje dla wczasowiczów

Wczasowiczom, którzy wybierają noclegi nad morzem w naszym ośrodku w Rewalu, zapewniamy również liczne atrakcje.

  1. Na terenie ośrodka Polonia znajduje kryty basen, dostępny przez cały rok. W jego sąsiedztwie przygotowaliśmy również płytki brodzik dla dzieci.
  2. Amatorom aktywnego wypoczynku polecamy kilka gemów na ogrodzonym korcie tenisowym lub godzinę w hotelowej siłowni.
  3. Proponujemy również zabiegi odnowy biologicznej w postaci sauny, solarium, biczów szkockich, hydromasaży i masażu regenerującego.
  4. Chętnym polecamy usługi gabinetu kosmetycznego.
  5. Wieczorami zapraszamy na biesiady przy grillu.
  6. Na terenie ośrodka znajdują się sklep z pamiątkami i stołówka, która serwuje smaczne całodzienne wyżywienie.

Noclegi blisko morza w komfortowych pokojach w Rewalu to oferta dla każdego, kto poszukuje miejsca na rodzinne wczasy czy aktywny wypoczynek z partnerem.

ZGŁOSZENIA i pytania dotyczące noclegów w Rewalu przyjmujemy przez cały rok.

W SPRAWIE rezerwacji prosimy dzwonić pod podany niżej numer telefonu do Polonii.

tel. (+48) 91 38 62 683

kom. (+48) 603 759 583

Oferujemy również organizację różnego rodzaju imprez integracyjnych i okolicznościowych do 70 osób (w tym kameralnych wesel). Gwarantujemy dobrą bazę hotelową i promocyjne ceny.