ZAPRASZAMY DO REWALA

Hotel nad morzem w Rewalu

Poszukujesz miejsca na wczasy nad Bałtykiem, w którym przyjemnie spędzisz czas w komfortowych warunkach? W Rewalu czeka na Ciebie hotel nad morzem z przestronnymi, w pełni wyposażonymi pokojami. Dla gości przygotowaliśmy zarówno pokoje jednoosobowe, jak i większe apartamenty oraz pomieszczenia typu studio. Znajdziesz w nich pełne wyposażenie w łóżka, meble wypoczynkowe, a także telewizję satelitarną. Do dyspozycji są też czajnik elektryczny i niewielka lodówka.

Hotel nad morzem to doskonałe miejsce na wypoczynek zarówno gości z województwa zachodniopomorskiego, jak i z dalszych okolic, a nawet zza granicy. W obiekcie organizujemy również imprezy integracyjne oraz okolicznościowe wraz z noclegiem nad morzem. Dla zmotoryzowanych przygotowaliśmy przestronny strzeżony parking, na którym można bezpiecznie zostawić samochód czy motocykl. Na szczególną uwagę zasługują hotelowe atrakcje, które uprzyjemnią czas pobytu w dni niepogodne lub też w mniej przyjaznych miesiącach roku. W hotelu czekają na Ciebie: kryty basen, sauna, jacuzzi i siłownia. Możesz też skorzystać z usług gabinetu kosmetycznego, wybrać się na masaż regenerujący, hydromasaż czy bicze szkockie.

Hotel w Rewalu w kompleksie Polonia to również doskonałe miejsce na wczasy rodzinne czy romantyczny wyjazd we dwoje. Dzięki miejscowej stołówce zapewniamy atrakcyjne menu w postaci szwedzkiego stołu. Posiłki są wliczone w koszt wynajęcia pokoju.