ZAPRASZAMY DO REWALA

Atrakcje w Rewalu i organizacja imprez integracyjnych

WIDOK Z LATARNI MORSKIEJ W NIECHORZU

WIDOK Z LATARNI MORSKIEJ W NIECHORZU

Rewal to jeden z najczęściej odwiedzanych kurortów nad Bałtykiem. Położony w zachodniej części wybrzeża jest stolicą gminy, do której należą również miejscowości: Pogorzelica, Niechorze, Pobierowo i Trzęsacz. Jest również miejscowością, o której pisało się już ponad 600 lat temu. O Rewalu wspominały dokumenty kościelne: miała tu być karczma zbójecka odwiedzana przez podróżników wędrujących w stronę Kamienia Pomorskiego. Dawniejszy Rewahler Krug to wyjątkowe miejsce, którego uroda polega na uroczych, piaszczystych plażach i jedynym w swoim rodzaju klifowym czasami urwistym brzegu. Jest wiele powodów, dla których Rewal jest miejscowością tak bardzo obleganą przez turystów nie tylko z Polski. Jednym z głównych jest mikroklimat i czyste, przesycone nadmorskim jodem powietrze. To też zabytki, wśród których są ruiny Kościoła w Trzęsaczu, malownicze trasy rowerowe i spacerowe wzdłuż linii brzegowej. Ważnym atutem Rewala jest również znakomicie rozwinięta baza noclegowa. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: od tanich kwater prywatnych i kempingów, po komfortowe hotele i ośrodki wczasowe, do których należy również kompleks wypoczynkowy Polonia.

  

 

Wczasy w Rewalu – dlaczego warto?

Rewal jest jednym z najspokojniejszych kurortów letniskowych na wybrzeżu. Z tego powodu jest wybierany jako miejsce do wypoczynku wakacyjnego przez wszystkich, którzy szukają ciszy i spokoju.
Brak głośnych dyskotek, tłumów młodzieży zakłócających ciszę nocną po wieczornych imprezach i jednocześnie duża baza małej gastronomii, zacisznych lokali, kawiarni i kameralnych klubów – to powody, dla których do Rewala przyjeżdżają zwolennicy takiej właśnie formy wypoczynku.

Imprezy integracyjne w Rewalu

Na terenie ośrodka organizujemy również liczne imprezy integracyjne. To doskonały wybór ze względu na malownicze położenie całego obiektu. W wolnym czasie goście mogą udać się nad morze lub skorzystać z atrakcji na naszym terenie. Ogromnym atutem całego hotelu jest fakt, że zaproszone osoby mają również opcję pozostania na kilka dni, w komfortowych warunkach. Oferujemy m.in. domki letniskowe nad morzem, co jest strzałem w dziesiątkę w przypadku imprez integracyjnych dla większych grup. Są one wyposażone w podobny sposób do pokojów znajdujących się w głównym budynku. W ich wnętrzu znajdziesz m.in. telewizor z szerokim wyborem programów.

Imprezy integracyjne odbywają się zarówno w sezonie letnim, jak i w trakcie chłodniejszych miesięcy. Wszystko ze względu na fakt, że nasz obiekt jest czynny przez cały rok. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy chcesz uniknąć największych tłumów, które pojawiają się w sezonie letnim. Późną wiosną lub wczesną jesienią również można zorganizować udaną imprezę integracyjną z atrakcjami na świeżym powietrzu. Zimą natomiast doskonałą okazją do wspólnych spotkań są święta Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i dostępnymi atrakcjami. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a my przedstawimy szczegóły dotyczące hotelu Polonia i wolnych terminów.