ZAPRASZAMY DO REWALA

Imprezy integracyjne i okolicznościowe w Rewalu - Atrakcje

WIDOK Z LATARNI MORSKIEJ W NIECHORZU

WIDOK Z LATARNI MORSKIEJ W NIECHORZU

Rewal jeden z najczęściej odwiedzanych kurortów nad Bałtykiem. Położony w zachodniej części wybrzeża jest stolicą gminy, do której należą również miejscowości: Pogorzelica, Niechorze, Pobierowo i Trzęsacz. Jest również miejscowością, o której pisało się już ponad 600 lat temu. O Rewalu wspominały dokumenty kościelne: miała to być karczma zbójecka odwiedzana przez podróżników wędrujących w stronę Kamienia Pomorskiego. Dawniejszy Rewahler Krug to wyjątkowe miejsce, którego uroda polega na uroczych, piaszczystych plażach i jedynym w swoim rodzaju klifowym czasami urwistym brzegu. Jest wiele powodów, dla których Rewal jest miejscowością tak bardzo obleganą przez turystów nie tylko z Polski. Jednym z głównych jest mikroklimat i czyste, przesycone nadmorskim jodem powietrze. To też zabytki, wśród których są ruiny Kościoła w Trzęsaczu, urocze trasy rowerowe i spacerowe wzdłuż linii brzegowej. Ważnym atutem Rewala jest również znakomicie rozwinięta baza noclegowa. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: od tanich kwater prywatnych i kempingów, po komfortowe hotele i ośrodki wczasowe, do których należy również kompleks wypoczynkowy Polonia.

  

 

Wczasy w Rewalu – dlaczego warto?

Rewal jest jednym z najspokojniejszych kurortów letniskowych na wybrzeżu. Z tego powodu jest wybierany jako miejsce do wypoczynku wakacyjnego przez wszystkich, którzy szukają ciszy i spokoju.
Brak głosnych dyskotek, tłumów młodzieży zakłócających ciszę nocną po wieczornych imprezach i jednocześnie duża baza małej gastronomii, zacisznych lokali, kawiarni i kameralnych klubów - to powód, dla którego do Rewala przyjeżdżają zwolennicy takiej własnie formy wypoczynku.