ZAPRASZAMY DO REWALA

Całoroczne noclegi nad morzem w Rewalu - pokoje blisko morza

Wypoczynekk nad morzem to wspaniała atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Z myślą o każdym pokoleniu przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziesz zarówno całoroczne noclegi nad morzem w komfortowych pokojach z pełnym wyposażeniem, jak i możliwość skorzystania z całodziennego wyżywienia czy parkingu lub garażu. W naszym ośrodku doskonale poczują się dzieci, rodzice czy dziadkowie.

Obiekty znajdujące się na terenie ośrodka są usytuowane na dużym ogrodzonym obszarze blisko morza. Do dyspozycji naszych gości są zarówno pokoje w budynku hotelowym, jak i murowane domki, do których również zapraszamy na komfortowy pobyt. Zadbane otoczenie, ławeczki przed budynkami czy stoliki i krzesła na wolnym powietrzu zapewniają miejsce do spotkania w gronie znajomych i wypoczynku po dniu pełnym wrażeń. Najmłodsi wczasowicze znajdą tu bezpieczne huśtawki i zjeżdżalnie na wewnętrznym placu zabaw.

Atrakcje dla wczasowiczów

Wczasowiczom, którzy wybierają noclegi nad morzem w naszym ośrodku w Rewalu, zapewniamy również liczne atrakcje.

  1. Na terenie ośrodka Polonia znajduje się kryty basen, dostępny przez cały rok. W jego sąsiedztwie przygotowaliśmy również płytki brodzik dla dzieci.
  2. Amatorom aktywnego wypoczynku polecamy rozgrywki na ogrodzonym korcie tenisowym lub ćwiczenia w hotelowej siłowni.
  3. Proponujemy również zabiegi odnowy biologicznej w postaci sauny, solarium, biczów szkockich, hydromasaży i masażu regenerującego.
  4. Polecamy również usługi gabinetu kosmetycznego.
  5. Wieczorami zapraszamy na biesiady przy grillu.
  6. Na terenie ośrodka znajdują się sklep z pamiątkami i stołówka, która serwuje smaczne całodzienne wyżywienie.

Noclegi blisko morza w komfortowych pokojach w Rewalu to oferta dla każdego, kto poszukuje miejsca na rodzinne wczasy czy aktywny wypoczynek z partnerem.

ZGŁOSZENIA i pytania dotyczące noclegów w Rewalu przyjmujemy przez cały rok.

W SPRAWIE rezerwacji prosimy dzwonić pod podany niżej numer telefonu do Polonii.

tel. (+48) 91 38 62 683

kom. (+48) 603 759 583

Oferujemy również organizację różnego rodzaju imprez integracyjnych i okolicznościowych do 70 osób (w tym kameralnych wesel).

Gwarantujemy dobrą bazę hotelową i promocyjne ceny.

Noclegi nad morzem dla każdego

Całoroczne noclegi nad morzem oferowane przez nasz ośrodek to strzał w dziesiątkę niezależnie od okoliczności. Gwarantujemy udany pobyt nawet wtedy, gdy pogoda nie rozpieszcza. Z atrakcji w hotelu mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i najmłodsi odwiedzający. To świetny wybór także na różnego rodzaju imprezy integracyjne, które regularnie organizujemy na terenie ośrodka. Jesteśmy bowiem otwarci na liczne potrzeby naszych gości, a ciekawie zaprojektowana infrastruktura pozwala na urządzanie przyjęć i innych wydarzeń. Dzięki temu noclegi nad morzem w Rewalu są doskonałym rozwiązaniem także wtedy, kiedy chcesz zapewnić odpowiednie miejsce do spania po udanej imprezie, szczególnie gdy niektórzy goście pochodzą z innych części Polski. Nasza oferta trafia w gusta zarówno osób mieszkających dość blisko, jak i tych, którzy przyjeżdżają nawet z zagranicy.

Jeśli chodzi o noclegi, pokoje zostały tak urządzone, by zapewniać komfort spania i odpoczynku w czasie wolnym. Ich rozmiary różnią się w zależności od wybranego wariantu. Na terenie hotelu znajdują się m.in. duże apartamenty, idealne w przypadku rodzin z dziećmi czy większych grup znajomych. Noclegi blisko morza są doskonałym sposobem na spędzenie urlopu w gronie osób, z którymi lubisz przebywać. Sprzyjają temu liczne atrakcje dostępne na terenie naszego ośrodka, dobre jedzenie oraz piękna okolica.