ZAPRASZAMY DO REWALA

Imprezy okolicznościowe i kameralne wesela w Rewalu

Morskie pejzaże, zachód słońca nad wodą, wieczorne spacery po plaży to idealna sceneria do organizacji imprezy okolicznościowej czy wesela. Jeśli planujesz taką uroczystość i zastanawiasz się, jak ją urozmaicić, zapraszamy do naszego kompleksu wypoczynkowego w Rewalu. Do dyspozycji gości oddajemy salę na 70 osób oraz zaplecze kuchenne. Ogrodzony teren ośrodka pozwala na nieograniczone korzystanie ze świeżego powietrza, zarówno w celu odpoczynku, jak i zabawy. A po zakończeniu uroczystości Twoi goście mogą wypocząć w wygodnych pokojach lub wybrać się na spotkanie z morzem.

Ośrodek Polonia zaprasza również do organizowania obchodów różnych rodzinnych uroczystości i firmowych wydarzeń. Przyjmujemy całoroczne zgłoszenia na imprezy integracyjne dla pracowników firm, którzy chcą spędzić kilka dni we własnym gronie z dala od oficjalnych stosunków zawodowych. Hotel i domki letniskowe z dostępem do stołówki oraz terenów rekreacyjnych to idealne miejsce do lepszego poznania się i dobrej zabawy. Organizujemy też imprezy okolicznościowe, takie jak jubileusze rodzinne i firmowe, rocznice ślubu, komunie, walentynki i kameralne wesela.

Imprezy zgodne z Twoimi wymaganiami

Na terenie ośrodka możesz zorganizować dowolną imprezę. Dysponujemy bowiem salą, która pomieści kilkadziesiąt osób. Zadbamy o przygotowanie jedzenia na dane wydarzenie oraz odpowiednie udekorowanie terenu. W naszym hotelu regularnie odbywają się urodziny, imprezy firmowe, integracje czy nawet wesela. Jest to doskonały wybór nie tylko ze względu na atrakcyjne położenie ośrodka nad polskim morzem. W budynku znajdują się też liczne pokoje, w których możemy ulokować gości pochodzących z dalszych okolic. To świetne rozwiązanie np. w przypadku wesel, kiedy to zaprasza się rodzinę z całej Polski.

W sezonie letnim doskonałym rozwiązaniem okazuje się również skorzystanie z dostępnych domków letniskowych. To bardzo klimatyczne budynki mieszczące po kilka osób. Taka opcja sprawdzi się też świetnie w trakcie wszelkiego rodzaju spotkań integracyjnych dla uczniów czy pracowników jednej firmy.

W sezonie letnim niektóre wydarzenia mogą odbywać się również w ogrodzie. Nie brakuje w nim bowiem infrastruktury dla najmłodszych oraz miejsca, w którym można zorganizować wieczorne ognisko. Jesteśmy otwarci na różne pomysły zorganizowania imprezy. Z chęcią przygotujemy również wyżywienie i zadbamy o to, by Twoi goście spędzili miło czas w naszym obiekcie. Zapraszamy!