ZAPRASZAMY DO REWALA

Blog

Jak efektywnie zaplanować weekend nad morzem?

Weekend nad morzem najlepiej spędzić na plaży. Na tak krótki pobyt trudno jest zaplanować wiele atrakcji. Na szczęście Rewal jest miejscowością turystyczną o ogromnym potencjale – rynek od plaży oddalony jest zaledwie o 100 m, a taki dystans można pokonać nawet pieszo.

Czytaj dalej

Co zwiedzić w okolicach Rewala?

Rewal to miejscowość z kąpieliskiem morskim znajdująca się w północno-zachodniej Polsce. Centrum Rewalu od plaży dzieli zaledwie 4 km, a kąpielisko obejmuje aż 300 m linii brzegowej. Piaszczysta plaża to bez wątpienia największa atrakcja Rewalu. W okresie wakacyjnym na plaży przygotowywane są dodatkowe atrakcje dla dzieci jak na przykład zjeżdżalnie i dmuchane konstrukcje. Na plaży pracują ratownicy, a więc jest to bezpieczne miejsce na rodzinny urlop. Czysta i piaszczysta plaża każdego roku przyciąga wielu turystów z całego kraju, a nasz ośrodek wczasowy blisko morza oferuje komfortowe pokoje w przystępnych cenach.

Czytaj dalej

Savoir vivre hotelowe, czyli co wolno, a co nie wypada?

Hotele rządzą się własnymi prawami, dlatego przekraczając próg hotelowy, warto pamiętać o kilku istotnych zasadach savoir-vivre. Przede wszystkim należy kierować się szacunkiem do personelu i pozostałych gości hotelowych. Wymagane jest przestrzeganie ciszy nocnej i spokoju w częściach wspólnych. W restauracji z kolei należy wykazywać się kulturą osobistą – głośne rozmowy i niewybredne słownictwo z pewnością będą nie na miejscu.

Czytaj dalej