ZAPRASZAMY DO REWALA

Blog

Dlaczego warto wybrać hotel z własną restauracją?

Planując wakacje, warto pomyśleć o komfortowym noclegu najlepiej z wyżywieniem. Idealnym rozwiązaniem jest hotel z własną restauracją — nie trzeba szukać lokalu, w którym będzie można się stołować przez cały pobyt. Hotele to miejsca, które goszczą gości z różnych stron świata, a więc menu musi być na odpowiednim poziomie i powinno spełniać oczekiwania różnych klientów. W ośrodkach wczasowych z wyżywieniem REWAL posiłki serwowane są w formie szwedzkiego stołu – wówczas każdy gość ośrodka może skomponować własny zestaw obiadowy.

Czytaj dalej

Dlaczego warto wybrać na wypoczynek hotel nad morzem?

Pobyt nad Bałtykiem jest zalecany każdemu, bez względu na wiek. Nad morzem można spacerować przez cały rok, a latem ci odważniejsi – wszak temperatura wody nie jest z reguły zbyt wysoka – korzystają także z kąpieli. W polskich nadmorskich miejscowościach nie brakuje także interesujących obiektów do zwiedzania czy też miejsc, w których można po prostu się zrelaksować.

Czytaj dalej

Jak powinien być wyposażony komfortowy pokój nad morzem?

Jeśli wynajmujemy komfortowy pokój nad morzem, oczekujemy pewnych wygód, bo za nie płacimy. Oczywiście wszystko zależy od hotelu czy pensjonatu i samej miejscowości. Inne będą apartamenty i ceny np. w Gdańsku i Sopocie niż w Rewalu, Mielnie i Dąbkach. Zawsze mamy do wyboru wariant dla rodziny z dziećmi.

Czytaj dalej