ZAPRASZAMY DO REWALA

Domki letniskowe nad morzem - Rewal

Wakacje nad morzem cieszą się dużą popularnością wśród amatorów morskich i słonecznych kąpieli. Są też doskonałym wyborem dla rodzin z małymi dziećmi, których pociechy mogą bawić się w piasku bez ryzyka wypadku czy szybkiego zmęczenia. Chcąc zapewnić takie miejsce naszym gościom, zadbaliśmy nie tylko o odpowiednie otoczenie, ale też wygodny i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Na wczasowiczów czekają domki letniskowe nad morzem, ulokowane na ogrodzonym terenie, z dala od ulic i z ograniczonym dostępem dla osób z zewnątrz. Ogrodzenie zapewnia również bezpieczeństwo dzieciom, które mogą bawić się na powietrzu w wyznaczonym obszarze.

Domki letniskowe nad morzem, do których zapraszamy na wczasy z wyżywieniem, to obiekty o dużej powierzchni użytkowej ? 64 m? włącznie z garażem. Pokoje są wyposażone w kompletny węzeł sanitarny oraz TV satelitarną. Dostępne są również apartamenty o powierzchni od 46 do 84 m?.

Zapraszamy Cię wraz z rodziną lub przyjaciółmi przez cały rok. Murowane domki letniskowe nad morzem oraz pokoje w budynku hotelowym są przystosowane do obsługi gości również w okresie zimowym. To świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy nie lubisz tłumów odwiedzających nadmorskie okolice latem. Domki letniskowe zostały przygotowane w taki sposób, by zapewniać komfort pobytu nawet w trakcie niesprzyjającej pogody. Na terenie ośrodka organizujemy bowiem różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, również w sezonie jesienno-zimowym. To właśnie wtedy konieczne okazuje się zorganizowanie dużej liczby miejsc noclegowych dla gości.

Gwarantujemy dobre warunki hotelowe oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do składania rezerwacji - więcej informacji podczas kontaktu telefonicznego z zarządem Kompleksu Wypoczynkowego ?Polonia? w Rewalu.

Doskonale wyposażone domki letniskowe

Domki letniskowe nad morzem zostały wyposażone w taki sposób, by zapewniać komfort niezależnie od pory roku. Ich wnętrze różni się w zależności od wybranego wariantu i metrażu. W każdym z nich możesz jednak liczyć na telewizor, własną łazienkę i wygodne łóżko. Zadbaliśmy także o to, by pomieszczenia były wystarczająco duże, aby móc bez problemu pomieścić przywiezione rzeczy. Dzięki temu w czasie wolnym możesz odpocząć w naszym ośrodku. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy planujesz dłuższy pobyt. Wówczas komfortowe miejsce noclegowe ma ogromne znaczenie.

Domki letniskowe są świetnym wyborem dla osób, które chcą poczuć się nieco bardziej niezależne podczas pobytu w naszym hotelu. To również sposób na pozostanie bliżej natury, w klimatycznym budynku. Znajdują się one blisko głównego obiektu, dlatego bez problemu dostaniesz się do stołówki czy sali, w której możesz skorzystać z dodatkowych atrakcji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!