ZAPRASZAMY DO REWALA

Jak efektywnie zaplanować weekend nad morzem?


Weekend nad morzem najlepiej spędzić na plaży. Na tak krótki pobyt trudno jest zaplanować wiele atrakcji. Na szczęście Rewal jest miejscowością turystyczną o ogromnym potencjale – rynek od plaży oddalony jest zaledwie o 100 m, a taki dystans można pokonać nawet pieszo.

Wzdłuż plaży biegnie deptak spacerowy zwieńczony tarasem widokowym z którego można podziwiać malownicze zachody słońca o każdej porze roku. Plaża w Rewalu zaliczana jest do najpiękniejszych miejsc nad polskim morzem, a więc jest to świetne miejsce na weekendowy wypad. Nieopodal Rewalu znajduje się latarnia morska z tarasem widokowym, z którego rozciąga się piękny widok na okoliczne plaże oraz horyzont morski. Poza tym w Rewalu w okresie letnim funkcjonuje wesołe miasteczko, a w mieście na najmłodszych turystów czeka wiele atrakcji. Weekend w Rewalu nie może się nie udać.

Zarezerwuj nocleg w hotelu blisko plaży

Planujesz wyjazd weekendowy nad morze? Koniecznie zarezerwuj nocleg w ośrodku wczasowym Rewal z basenem! Oferujemy komfortowe pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, a ponieważ nasz hotel znajduje się bardzo blisko morza, to nie musisz tracić czasu na długotrwałe dojazdy na plażę. Basen znajdujący się na terenie ośrodka dostępny jest przez cały rok, a dla najmłodszych dzieci udostępniliśmy brodzik znajdujący się obok niecki basenowej. Nasi goście mogą korzystać także z kortu tenisowego oraz placu zabaw dla dzieci. Oferujemy także zabiegi odnowy biologicznej. Ponadto zapewniamy wyżywienie, a więc organizując spontaniczny wypad nad morze, nie trzeba martwić się posiłkami. Nad morzem nie można się nudzić nawet gdy pada deszcz, a Rewal to świetne miejsce również na niepogodę. Wieczorami organizujemy biesiady przy grillu i jest to dobry pomysł na spędzenie sobotniego wieczora w Rewalu.

Wróć