ZAPRASZAMY DO REWALA

Jak powinien być wyposażony komfortowy pokój nad morzem?


Jeśli wynajmujemy komfortowy pokój nad morzem, oczekujemy pewnych wygód, bo za nie płacimy. Oczywiście wszystko zależy od hotelu czy pensjonatu i samej miejscowości. Inne będą apartamenty i ceny np. w Gdańsku i Sopocie niż w Rewalu, Mielnie i Dąbkach. Zawsze mamy do wyboru wariant dla rodziny z dziećmi.

Jak powinien być wyposażony komfortowy pokój nad morzem?

Jeśli planujemy wyjazd wakacyjny nad morze, powinniśmy już dokonywać rezerwacji. Przeglądając oferty, wybierzmy komfortowy pokój nad morzem. Powinien być oczywiście z łazienką, przedpokojem oraz z balkonem. Musi być wyposażony w wygodne łóżko, niezbędne meble na ubrania, fotele, telewizor, czajnik elektryczny, żelazko, suszarkę do włosów, lodówkę. Niezbędny jest również dostęp do sieci internetowej. W pokoju powinny być leżaki, koc plażowy, parawan. Wybierając Ośrodek Wczasowy Polonia w Rewalu mamy nie tylko do dyspozycji komfortowe pokoje, ale też zapewnione atrakcje, które wypełnią czas dzieciom i dorosłym w dni niepogodne lub w przerwach między plażowaniem czy morskimi kąpielami. Dla amatorów aktywnego wypoczynku jest dostępny basen, a dla fanów tenisa, kort. Skorzystamy również z zabiegów odnowy biologicznej, typu: solarium, sauna, szkockie bicze, hydromasaże oraz masaż regenerujący. Na miejscu są dostępne zabieg kosmetyczne. Wieczorami natomiast są biesiady przy grillu w nadmorskiej atmosferze.

Czytaj dalej: Gdzie wybrać się z przyjaciółmi na weekend?

Jak wybrać odpowiednie miejsce noclegowe nad morzem?

Poszukując noclegu w hotelu, zwracajmy uwagę, by obiekt był zlokalizowany blisko morza. Komfortowy pokój pozwala dobrze wypocząć, ale dobrze, gdy okna wychodzi na Bałtyk. Mamy wówczas wspaniały widok, możemy obserwować wschód słońca. Ważną kwestią jest sama miejscowość. Zaletą jest zawsze promenada, w Rewalu znajduje się na stromym brzegu klifowym wzdłuż plaży. Miejscowość słynie z czystej wody, zadbanej zieleni, mikroklimatu oraz szeregu atrakcji i rozrywek. Jedną z atrakcji Rewala są Stalowe Wieloryby.

Wróć