ZAPRASZAMY DO REWALA

Jak zaplanować atrakcje dla najmłodszych wczasowiczów?


Wakacje nad morzem to idealna propozycja dl rodzin z dziećmi. Wypoczynek na plaży sprzyja leniuchowaniu, a więc rodzice będą mogli wypocząć, podczas gdy dzieci oddadzą się zabawom w piasku. Pobyt nad Bałtykiem można urozmaicić – wystarczy zaplanować różnego rodzaju atrakcje, które zapewnią wystarczającej ilość rozrywki najmłodszym wczasowiczom.

Sprzęt plażowy i zabawki

Wakacje na plaży umilą różnego rodzaju sprzęty i akcesoria plażowe, także dla najmłodszych. Do zabaw w piasku niezbędne są artykuły do piaskownicy, na przykład wiaderka, łopatki i grabki, z których użyciem można wybudować imponujący zamek z piasku. Sporo frajdy sprawi także pływanie w morzu – dzieciom warto kupić dostosowane do wieku i umiejętności pływackich akcesoria. Mogą to być rękawki i koła dmuchane lub materace oraz kamizelki i różnego rodzaju sprzęty do nurkowania.

Nocleg blisko morza

Wybierając miejsce na nocleg, warto sprawdzić lokalizację oraz dojazd i odległość do najbliższej plaży. Nic tak nie psuje wakacji, jak konieczność codziennych dojazdów nad morze – czas zmarnowany na podróże samochodem można wykorzystać znacznie lepiej. Polecamy wczasy nad morzem w Rewalu – oferujemy pokoje hotelowe i domki letniskowe oraz możliwość wyżywienia. Codziennie przygotowujemy śniadania oraz obiadokolacje w formie szwedzkiego stołu. W naszym kompleksie goście mają do dyspozycji saunę, jacuzzi, kort tenisowy, siłownię i kryty basen.

Bałtyk a niepogoda

Deszcz w czasie nadmorskich wakacji to nie problem – nad Bałtykiem funkcjonują liczne aquaparki i kompleksy basenów krytych z różnymi atrakcjami dla najmłodszych, które zrekompensują deszczową aurę. Warto odwiedzić także okoliczne akwaria, fokaria i sea parki oraz sale zabaw i parki trampolin.

Wróć