ZAPRASZAMY DO REWALA

Domki letniskowe nad morzem - Rewal

Wczasy nad morzem cieszą się dużą popularnością wśród amatorów morskich i słonecznych kąpieli. Są też doskonałym wyborem dla rodzin z małymi dziećmi, których pociechy mogą bawić się w piasku bez ryzyka wypadku czy szybkiego zmęczenia. Chcąc zapewnić takie miejsce naszym gościom, zadbaliśmy nie tylko o odpowiednie otoczenie, ale też wygodny i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Na wczasowiczów czekają domki letniskowe nad morzem, ulokowane na ogrodzonym terenie, z dala od ulic i z ograniczonym dostępem dla osób z zewnątrz. Ogrodzenie zapewnia również bezpieczeństwo dzieciom, które mogą bawić się na powietrzu w wyznaczonym obszarze.

Domki letniskowe nad morzem, do których zapraszamy na wczasy z wyżywieniem, to obiekty o dużej powierzchni użytkowej - 64 m² włącznie z garażem. Pokoje są wyposażone kompletny węzeł sanitarny oraz TV satelitarną. Dostępne są również apartamenty o powierzchni od 46 do 84 m², które oferuje wygodny hotel nad morzem w ośrodku Polonia.

Na wczasy z wyżywieniem w Rewalu zapraszamy Cię wraz z rodziną lub przyjaciółmi przez cały rok. Murowane domki letniskowe nad morzem oraz pokoje w budynku hotelowym są przystosowane do obsługi gości również w okresie zimowym.

Gwarantujemy dobre warunki hotelowe oraz konkurencyjne ceny.Zapraszamy do składania rezerwacji – więcej informacji podczas kontaktu telefonicznego z zarządem Kompleksu Wypoczynkowego „Polonia” w Rewalu.