ZAPRASZAMY DO REWALA

Dlaczego warto wybrać na wypoczynek hotel nad morzem?


Pobyt nad Bałtykiem jest zalecany każdemu, bez względu na wiek. Nad morzem można spacerować przez cały rok, a latem ci odważniejsi – wszak temperatura wody nie jest z reguły zbyt wysoka – korzystają także z kąpieli. W polskich nadmorskich miejscowościach nie brakuje także interesujących obiektów do zwiedzania czy też miejsc, w których można po prostu się zrelaksować.

Dlaczego warto pojechać nad Morze Bałtyckie?

Wypoczynek nad polskim morzem można połączyć ze zwiedzaniem interesujących miejsc czy aktywnością fizyczną, na którą nie ma czasu w codziennym życiu. Zaletami wczasów nad morzem w kraju są bezpieczeństwo, komfort oraz dostęp do bogatej bazy ośrodków wypoczynkowych i hoteli. Do innych korzyści relaksu nad morzem można zaliczyć:

  • możliwość zorganizowania wyjazdu właściwie z dnia na dzień,
  • brak kłopotu z wymianą waluty,
  • stały dostęp do internetu i telefonu,
  • brak limitów na bagaże,
  • brak konieczności znajomości języka obcego,
  • poprawa zdrowia dzięki morskiemu mikroklimatowi (jodu nad polskim morzem jest pod dostatkiem: spacery po plaży są zalecane przede wszystkim osobom zmagającym się ze schorzeniami tarczycy).

Przeczytaj także: Jak powinien być wyposażony komfortowy pokój nad morzem?

Z jakich atrakcji można skorzystać podczas pobytu nad morzem?

Nad Bałtykiem bez problemu można znaleźć ośrodek wczasowy blisko morza: należy do nich nasz kompleks wypoczynkowy Polonia w Rewalu. Dodatkowo oferujemy gościom liczne atrakcje, takie jak dostęp do basenu, możliwość korzystania z jacuzzi, siłowni, kortu tenisowego, a także sauny i solarium. Nasz hotel nad morzem przez cały rok zapewnia możliwość zakwaterowania w komfortowych pokojach i apartamentach blisko plaży. Atrakcji nie brakuje też w samym Rewalu: znajdą tu coś dla siebie zarówno starsi, jak i młodsi wczasowicze: Park Wieloryba, deptak i platforma widokowa to tylko niektóre z nich.

Wróć